LAMPY

Wszystkie urządzenia w solariach KRONE wyposażone są w najlepsze na rynku lampy brązujące Golden Light® Choco Q, Golden Light® Choco Brown, Golden Light® Hot Bronzer, Golden Light® Adventure Plus oraz Flame i High POWER ¶K 1000 firmy NEW TECHNOLOGY.
Nasze doświadczenie w branży solaryjnej, znajomość rynku z doskonałymi technologiami pozwala na wprowadzenie do solariów produktów najlepszych, wyprodukowanych w oparciu o najwyższej jakości technologie, spełniających ostre normy jakościowe, gwarantujących spełnienie zakładanych parametrów technicznych.
Udoskonalone szkło, luminofor, elektrody, gaz wypełniający lampy - wszystko to przekłada się na niespotykaną moc, jakość i wydajność.

W salonach KRONE przeprowadza się co tydzień pomiary efektywnej mocy opalania na wszystkich urządzeniach (posiadamy spektrometry - mierniki UV) dlatego możemy zagwarantować naszym klientom zawsze opalanie na nowych, efektywnie opalających lampach.
Wymieniamy lampy w chwili, gdy ich moc spadnie o 20% w porównaniu do mocy początkowej, najpóźniej po 70% czasu eksploatacji deklarowanej przez producenta (np. lampy o żywotności 800 godzin wymieniane są po około 550h). Daje to gwarancję bardzo dobrego efektu opalania. Dzięki temu osoby opalające się w salonach KRONE mogą liczyć na najwyższy poziom usług.

Najnowsze modele lamp brązujących firmy Golden Light® zostały wzbogacone w nową mieszankę fosforu, który powoduje wyjątkowo intensywną opaleniznę, dzięki zwiększonej emisji promieniowania UVA. Odpowiednio dobrane procentowo UVB, odpowiedzialne za głęboką opaleniznę pobudza znakomicie nasze komórki barwnikowe do produkcji nowych pigmentów.
Lampy FLAME produkowane są w oparciu o zupełnie nową opatentowaną technologię Sol Glass™. Bazuje ona na połączeniu nowo wynalezionej rury szklanej oraz specjalnych komponentach fosforowych zwiększających efektywność promieniowania UV (nowe piece pozwalają wytworzyć sterylne warunki i gwarantują doskonałą jakość i czystość wytapianego szkła) - pozwala ono na idealną przepuszczalność promieniowania UV, szczególnie w tym paśmie w którym osiągany jest maksymalny efekt opalenizny.
Nowa, unikalna mieszanka fosforu zapewnia dużą dawkę UVA w wąskim paśmie dla natychmiastowego zabarwienia oraz optymalną dawkę UVB w szerokim paśmie dla zapewnienia trwałej pigmentacji skóry.

Maksymalna efektywność opalania połączona jest z maksymalną ochroną skóry. Każdy, kto żąda szybkiej, efektownej, długotrwałej i zdrowej opalenizny będzie w pełni usatysfakcjonowany. Nasze lampy to gwarantują.
Wypróbuj na własnej skórze magiczną moc lamp brązujących w solariach KRONE.