Soltron XL-75 Sun Racer

Solarium wyposażone jest w 51 lamp o mocy 160W oraz w 4 ultramocne lampy wysokociśnieniowe - opalacze twarzy, wykonane w doskonałej technologii DIAVOLO. Ich maksymalna moc to 520W, a jej natężenie może być regulowane w trzech zakresach: 320W, 420W oraz 520W. Technologia DIAVOLO sprawia, iż szklane reflektory lamp wysokociśnieniowych odbijają tylko "czyste" promieniowanie UV. Specjalne szyby zastosowane w filtrach gwarantują maksymalnie intensywną wydajność promieniowania UVA oraz optymalne promieniowanie UVB.
Soltron Sun Racer wyposażony jest w REFLEX - w jego dolnej części. Odbija on promienie UV i w ten sposób opala nawet najtrudniej dostępne partie ramion.
O wspaniałe samopoczucie osób korzystających z urządzenia i optymalną temperaturę podczas opalania dba maksymalnie wydajny wentylator, który współpracuje z oddzielnym systemem chłodzenia twarzy. Te dwa osobne nawiewy na twarz i ciało mają oczywiście możliwość indywidualnej regulacji mocy w zakresie 9 stopni nawiewu oraz w przypadku nawiewu twarzy - możliwość kierunkowej regulacji manualnej.
Nowa ergonomiczna leżanka sprawia, że korzystanie z Soltrona Sun Racera jest jeszcze bardziej przyjemne.
Wszystkie funkcje solarium są wyeksponowane na jednym, czytelnym, podświetlonym panelu obsługi.

ul. Szosa Lubicka 166k, kabina nr 3; cena za minutę opalania 1,20 zł.

Image