KBL megaSun 4500

Solarium megaSun 4500 już od momentu premiery cieszy się w solarium KRONE ogromnym powodzeniem. Funkcjonalny i ciekawy design, fantastyczne efekty opalające, super atrakcyjna cena za jakość, którą oferuje megaSun 4500 jest dla klientów ostatecznym argumentem.

Łóżko wyposażone jest w 40 lamp o mocy 160W oraz 3 opalacze twarzy 400W - UWAGA prawdziwa siła dla osiągnięcia intensywnej i równomiernej opalenizny twarzy - evoSystem2 - to nowej generacji lampy reflektorowe zapewniające lepsze rozłożenie mocy opalania. Specjalnie uszlachetnione powierzchnie służą osiągnięciu najwyższego stopnia efektywności - FACE the power.
Nowa ergonomiczna leżanka sprawia, że korzystanie z megaSun 4500 jest jeszcze bardziej przyjemne, eliminuje ona problem białych odcisków na plecach - ciężar naszego ciała rozmieszczony jest równomiernie, brak jest typowych miejsc skupiających ciężar.
Dzięki funkcji aroma możemy się w pełni zrelaksować w trakcie opalania - daje ona prawdziwe poczucie komfortu.
Obsługa szklanego displaya touchTronic jest niezwykle łatwa a jego położenie jest łatwo dostępne dla każdej osoby korzystającej z tego łóżka.

Solarium megaSun 4500 gwarantuje wyjątkowo imponujące, szybkie i trwałe rezultaty opalania.

ul. Prosta 20, kabina nr 7; cena za minutę opalania 0,80 zł.