KBL megaSun 7000

MegaSun 7000 jest urządzeniem Premium wśród solariów megaSun. Jedyna w swoim rodzaju wielkość, niespotykana moc i najwyższy komfort.
Głęboką i równomierną opaleniznę zapewniają 54 lampy niskociśnieniowe o mocy 160W, umieszczone zarówno w dolnej, bocznej, jak i górnej części solarium oraz cztery indywidualnie sterowane przez klienta opalacze twarzy wyposażone w lampy wysokociśnieniowe o mocy 800W (4 opalacze typu ULTRA z filtrami VIT).
Funkcję opalacza ramion i karku pełni „megaFlex”- opalacz odblaskowy, w który wbudowane są stereofoniczne głośniki „megaSound”.
Dobre samopoczucie podczas seansu zapewnia pełna klimatyzacja „airCon” i optymalny, indywidualnie sterowany obieg wentylacyjny powietrza w tunelu opalającym (dwa kanały nadmuchu w górnej kopule łóżka). Intensywność chłodzenia jest automatycznie dopasowywana do wzrastającej temperatury w solarium.
Osoba korzystająca z solarium ma dostęp do wszystkich jego funkcji przy pomocy wyeksponowanego panela sterowania.
Bardzo szeroka powierzchnia do leżenia umożliwia osobie korzystającej z solarium dowolną zmianę pozycji, a łatwe otwieranie i zamykanie górnej kopuły daje poczucie swobody.

MegaSun 7000 potrafi zwykłą chwilę zamienić w przyjemność!


ul. Szosa Lubicka 166k, kabina nr 1; cena za minutę opalania 1,20 zł.

Image

null