KBL megaSun 7900

Wolność i przygoda, blask i przepych, absolutny luksus i nieograniczona przestrzeń.
MegaSun 7900 jest urządzeniem Premium wśród solariów megaSun. Jedyna w swoim rodzaju wielkość, niespotykana moc i najwyższy komfort.

Głęboką i równomierną opaleniznę zapewniają 54 lampy niskociśnieniowe o mocy 160W, umieszczone zarówno w dolnej, bocznej, jak i górnej części solarium oraz cztery indywidualnie sterowane przez klienta opalacze twarzy wyposażone w lampy wysokociśnieniowe o mocy 800W (opalacze typu ULTRA z filtrami VIT).
Intensywne opalanie trudno dostępnych okolic karku, ramion i głowy ułatwia nowy system - activeFlex.
Dobre samopoczucie podczas seansu zapewnia pełna klimatyzacja airCon i optymalny, indywidualnie sterowany obieg wentylacyjny powietrza w tunelu opalającym (dwa kanały nadmuchu w górnej kopule łóżka). ACS – inteligentna technika sterująca natężeniem nawiewu w zależności od temperatury otoczenia.
AquaCool - dzięki tej funkcji opalanie staje się wyjątkowo orzeźwiającym przeżyciem. Za pomocą dysz umieszczonych w strefie ciała i twarzy rozpylana jest delikatna mgiełka.
Aroma - po wybraniu funkcji aroma rozpylają się przyjemnie nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE lub DAYDREAM.
MegaVoice - łóżko posiada przewodnik głosowy informujący klienta o wszystkich czynnościach związanych z obsługą solarium.
Mp3-sound-box - pojęcie to oznacza Listen & relax - dla pragnących odprężenia lub rozrywki łóżko posiada wbudowaną jednostkę audio – możemy sami wybierać ścieżki z utworami muzycznymi, natomiast musicVibration pozwala na odczuwanie wibracji muzyki: Feel the music!
PureAir - oferuje czyste orzeźwienie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jonizowane, tzn. oczyszczone powietrze redukuje nieprzyjemne zapachy podczas opalania i oddziaływuje ożywczo na organizm.

KBL megaSun 7900 to najnowocześniejsza technika dla dobrego samopoczucia, dużo mocy dla atrakcyjnej opalenizny i do tego odprężenie dla ciała i zmysłów.

ul. Szosa Chełmińska 162b, kabina nr 1; cena za minutę opalania 1,20 zł

Image