ERGOLINE Open Sun A.R.T. 600

Nowy sposób opalania: Ergoline Open Sun z systemem A.R.T. Advanced Reflective Tanning. Opalanie z uczuciem porównywalnym do jazdy kabrioletem.
Ergoline Open Sun gwarantuje perfekcyjną opaleniznę ze wszystkich stron, ale bez klasycznego tunelu opalającego. Jest to możliwe dzięki Advanced Reflective Tanning – zaawansowanemu systemowi opalania z zastosowaniem reflektorów.
Wszystkie źródła UV umieszczone są w podstawie urządzenia. Dwa „żagle” szklanych reflektorów odbijają promienie ultrafioletowe i oświetlają nasze ciało. Określone komputerowo pozycje reflektorów względem lamp wysokociśnieniowych zapewniają równomierne rozproszenie promieni UV, a tym samym uzyskanie równomiernej opalenizny.
Efekty nie każą na siebie czekać: moc opalania Ergoline Open Sun jest porównywalna z mocą Ergoline Classic 600. Opalanie przypomina miły relaks na plaży lecz zegar dba o to by nie przesadzić ze słoneczną kąpielą. Świetnie czują się w tym urządzeniu osoby z klaustrofobią.
Łóżko posiada przewodnik głosowy (Voice Guide) informujący klienta o wszystkich czynnościach związanych z obsługą solarium.
Osoby zainteresowane tajnikami opalania mogą skorzystać z funkcji INFO. Dla pragnących odprężenia lub rozrywki łóżko posiada wbudowaną jednostkę audio stereo – możemy sami wybierać ścieżki z utworami muzycznymi.

ul. Fałata 21, kabina nr 4; cena za minutę opalania 0,75 zł

Image

Image