ERGOLINE Excellence 800 IQ Multivision

Luksusowe solarium wyposażone w najnowsze zdobycze branży solaryjnej. Zapewnia znakomitą moc oraz najwyższy komfort opalania. 51 lamp (160 W) opalających, inteligentna klimatyzacja, system chłodzenia z mgiełką wodną breeze i systemem aromaterapii to tylko niektóre atuty tego solarium.
Cechą charakterystyczną wszystkich profesjonalnych solariów Ergoline są ergonomicznie ukształtowane płyty akrylowe, co zapewnia ułożenie ciała w odprężającej pozycji. Profil leżanki Body Wave Light w Ergoline Excellece umożliwia komfortowe opalanie zarówno na plecach, jak i na brzuchu.
Funkcja Balanced Tan, stanowi nowy etap w rozwoju technologii opalania. W tunelu solarium optymalnie rozmieszczono lampy UV, by ciało opalało się naprawdę z każdej strony. Dodatkowo zamontowano opalacz ramion (7x25W) i karku (6x25W), zaś szklany reflektor Ultra w opalaczach twarzy ma teraz udoskonalony kształt, co w połączeniu z optymalnym rozmieszczeniem i ilością (4x520W) ekranów gwarantuje równomierne i intensywne opalanie. Moc ekranów można regulować w zakresie 4-stopniowym.
Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma osobnymi obiegami powietrza – dla części górnej i dolnej. Intensywność chłodzenia jest automatycznie dopasowywana do wzrastającej temperatury w solarium. Odpowiednie rozmieszczenie dysz w strefie ciała oraz możliwość zmiany kierunku nawiewu powietrza w strefie twarzy gwarantują uczucie świeżości podczas opalania. Natomiast dzięki systemowi Climatronic możemy regulować temperaturę podczas sesji opalania (zakres 20-30oC). Na początku funkcja Climatronic jest standardowo nastawiana na przyjemną temperaturę 22oC, zaś klimatyzator (Air Condition Plus) chłodzi nie tylko powierzchnię do leżenia, lecz także strumienie powietrza w tunelu solarium.
Dzięki funkcjom Aqua Fresh i Aroma opalanie staje się wyjątkowo orzeźwiającym przeżyciem. Za pomocą dysz umieszczonych w strefie ciała i twarzy rozpylana jest delikatna mgiełka. Przy użyciu przycisków „Vital” i „Relax” można połączyć program Aqua Fresh z odświeżającym lub relaksującym programem aromatycznym. Istnieje możliwość oddzielnego włącznia i wyłączania dysz w strefie ciała i twarzy, można także regulować częstotliwość rozpylania mgiełki.

Image

Technologia iQ urzeczywistniła marzenia o inteligentnym opalaniu: to najwyższej klasy technika zapewniająca indywidualną opaleniznę od stóp do głów. Sensor iQ, czyli czujnik mierzy wrażliwość skóry na promieniowanie UV i przekazuje dane do systemu indywidualnego sterowania mocą lamp nisko- i wysokociśnieniowych (czujnik dokonuje pomiaru poziomu wytwarzania przez skórę melaniny). Pomiar przeprowadza się w dwóch miejscach na skórze: na czole potrzebny jest do sterowania mocą opalacza twarzy; pomiar drugi wykonywany jest w najmniej opalonym miejscu ciała – steruje mocą lamp UV w strefie ciała. Intelligent Power System ustala indywidualny dla danego organizmu współczynnik ochrony przed promieniowaniem świetlnym i dobiera indywidualnie dawki promieniowania. Z każdym następnym naświetlaniem zawartość melaniny w skórze wzrasta, tak że klient podczas kolejnego badania jest kwalifikowany jako mniej wrażliwy i łóżko wydłuża czas ekspozycji.

Image


Ergoline Multivision odkrywa całkowicie nowy świat opalania. Innowacyjna technologia w zakresie obrazu i dźwięku dostarcza audiowizualnych wrażeń podczas opalania. Specjalnie zaprojektowane ergonomiczne okulary Reflex Visor zapewniają fantastyczne doznania i skuteczną ochronę przed promieniami UV.

Image

Użytkownicy solarium mogą korzystać z aktualnych programów telewizyjnych, z DVD lub wybrać program koloroterapii „Color Moods” (Kolory na różne sposoby działają pozytywnie na nasz układ nerwowy i przemianę materii. Zieleń działa uspokajająco i relaksująco. Regeneruje i daje nową energię. Niebieski uspokaja i chłodzi. Stosowany jest w przypadkach zaburzeń snu a także przy bólach głowy. Te kolory znajdują się w programie koloroterapii Color Moods »Relax«. Czerwień rozgrzewa i pobudza. Kolor żółty poprawia nastrój i działa uspokajająco na żołądek i jelita. Oba te kolory znajdują się w programie koloroterapii Color Moods »Vital«).

Wszystkie funkcje solarium pojawiają się po rozpoczęciu sesji na monitorze Multivision, dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta. Dodatkowo obsługę solarium ułatwia informacja głosowa Voice Guide.
Obecnie łóżko obejmuje promocja, cena za 1 minutę opalania wynosi 1,20 zł. Opalanie z funkcją iQ: nastawiamy 15 minut – cena 18 zł.

Image

null